I am Peter Pan in my heart

Reference

Lucie a Karel SlezákoviMoc děkujeme za show na našem plesu. Jsi skvělej showman, vitální člověk, umíš vycítit, co je v tu chvíli potřeba. Show byla hezká, s velkou vášní, plná energie a zároveň od srdce. Je vidět, že tě to baví.

Lucie a Karel Slezákovi, pořadatelé plesu

 

Dvořákovinevěsta: Všem vřele doporučuji tohoto úžasného, bláznivého, legračního, geniálního baviče a vše co si jen vymyslíte :-). Děkujeme za úžasné zpestření naší svatby. Bylo to neskutečné a Michael je nyní naším velkým oblíbencem :-). Ještě jednou moc děkujeme!!!! Máme tě rádi… Petře Pane – Michaeli

ženich: Tohoto showmana jsme měli možnost mít na svatbě. Všichni svatebčané byli ohromeni neuvěřitelnou všestranností a schopností předvádět různá představení. Tanec, coverdance, převleky, mluvené slovo, zpěv, to vše jsme si užili a moc chceme poděkovat za skvělý zážitek. Ohromě zvedl celkovou atmosféru celé slavnosti. I mezi jednotlivými performance měl schopnost pozitivně dolaďovat náladu všem hostům. Skvělý showman, skvělý host, zasíláme VELKÝ dík od všech svatebčanů.

Monika Dvořáková-Mayerová & Honza Dvořák (novomanželé)

 

Olga Hrubá - TescoV poslední květnové neděli jsme pro zaměstnance dvou hradeckých hypermaketů Tesco uspořádali párty nazvané Hradecké hry. Akce byla velmi povedená, zaměstnanci, i jejich děti si užili spoustu zábavy při soutěžích, dobrém jídle, pití i tanečku.
Co by to bylo ale za večírek bez pořádného překvapení? A o to se postaral samotný Michael Jackson se svým úžasným vystoupením. Jeho zlatý kostým, tanec i měsíční chůze tak byla naprosto dokonalým zážitkem pro nás všechny. Petrovi moc děkujeme a těšíme se na jeho další show.

tescoOlga Hrubá, ředitelka HM Tesco Rašínova tř. Hradec Králové

 

simona-jandovaJsem přesvědčená, že každý, kdo se s Tebou potká, tak do života dostane minimálně jiný úhel pohledu. Pro mě to byl nezapomenutelný zážitek a jsem šťastná, že právě někdo jako Ty je součástí mého života. Jsi showman a člověk mnoha tváří a žiješ za hranicemi všedních dní. Všechny polohy a tváře, za které se dokážeš převléci jsou tvojí přirozeností. Děkuji za videoklip, show, představení a všechny strávené chvíle.

Simona Jandová

TOPlist